Bal z KLUBEM 50+

Tegoroczna zabawa karnawałowa, działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Maciejowicach Klubu Seniora, odbywała się w tłusty czwartek 27 lutego na świetlicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Imprezę poprzedziły długotrwałe przygotowania, każda z pań przygotowała na tą okazje pyszne specjały, zadbano także o odpowiednie udekorowanie sali oraz przebrania. Wśród zaproszonych gości znalazł się Pan Wójt gminy Maciejowice Sylwester Dymiński, animatorka kultury z Antonówki Świerżowskiej Pani Jadwiga Krześniak a także pracownicy GOK.

Zabawa była wyśmienita. W rytmie nowych jak i tych nieco starszych przebojów przetańczono cały wieczór, bawiąc się niemal do północy.

Przerwy w tańcu spędzano przy suto zastawionym stole, rozmawiając wesoło i żartując. Tegoroczny karnawał na pewno zostanie w Klubie Seniora zapamiętany jako czas radosnej i hucznej zabawy, jakiej pozazdrościć by mogli seniorom niejedni młodsi mieszkańcy Maciejowic.